Tesztelő

Effective Group Informatika Zrt

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk?

Az Effective Group Informatika Zrt. 2011-es esztendőben kezdte meg tevékenységét a hazai informatikai piacon, elsőként egyedi szoftverfejlesztés és ehhez kapcsolódó támogatási szolgáltatásokkal. Szolgáltatásaink köre tanácsadói, nagyvállalati IT architekt, projektvezetési – minőségbiztosítási, audit, helpdesk, rendszerintegrációs, üzemeltetői és támogatási szolgáltatásokkal egészült ki az információtechnológia számos szakterületén.

Budapest XIII. kerületében, home office lehetőséggel.

e-mail címre!

Feladataid Tesztelőként a következők lesznek:

Kiemelt Ügyfelünknél, Magyarország pénzügyi szolgáltató szektorának egyik meghatározó szereplőjénél részvétel agilis csapatban funkcionális és nem funkcionális tesztelési feladatokban, a tervezéstől a végrehajtási fázisig

• specifikációk alapján tesztesetek készítése,
• a tesztek végrehajtása a tesztterv alapján, az eredmények kiértékelése, ezekről jegyzőkönyv készítése,
• hibajegyek felvétele, azok újratesztelése,
• kapcsolattartás a fejlesztőkkel, csapattagokkal,
• a saját, elvégzett feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció és dokumentáció elkészítése.

Ahhoz, hogy a feladatokat el tudd látni, szükséges:

• 2-4 éves szakmai tapasztalat
• Lakossági hiteltermékek ismerete
• Banki rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
• Ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl. SpiraTeam, JIRA
• Adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
• Középfokú angol nyelvtudás
• ISTQB CTFL vagy magasabb minősítés

Ezek mellett előnyt jelent, ha van:

• Szakirányú végzettség
• SpiraTeam, vagy egyéb tesztmenedzsment eszköz ismerete
• Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
• Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér (Java)
• Automatikus teszteszközökkel szerzett tapasztalat

Lehetőséged lesz:

• Egy összetartó, támogató csapat tagjának lenni
• Magas színvonalú és változatos szakmai feladatokat végezni
• Nyugodt körülmények között, biztonságban dolgozni