Java backend fejlesztő

Effective Group Informatika Zrt

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk?

Az Effective Group Informatika Zrt. 2011-es esztendőben kezdte meg tevékenységét a hazai informatikai piacon, elsőként egyedi szoftverfejlesztés és ehhez kapcsolódó támogatási szolgáltatásokkal. Szolgáltatásaink köre tanácsadói, nagyvállalati IT architekt, projektvezetési – minőségbiztosítási, audit, helpdesk, rendszerintegrációs, üzemeltetői és támogatási szolgáltatásokkal egészült ki az információtechnológia számos szakterületén.

Budapest XIII. kerületében, home office lehetőséggel.

e-mail címre!

Feladataid Java fejlesztőként a következők lesznek:

Kiemelt Ügyfelünknél, Magyarország pénzügyi szolgáltató szektorának egyik meghatározó szereplőjénél agilis csapat tagjaként részvétel világszinten is korszerű, új technológiai alapokon működő mobil- és internetbank fejlesztésében,

• az IT projektekben aktív részvétel a tervezéstől egészen a megvalósításig,
 adatbázis tervezésben és fejlesztésben való részvétel,
• fejlesztés specifikációk, valamint rendszertervek alapján, illetve ehhez kapcsolódóan hibakeresés és azok javítása
• meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése.

Ahhoz, hogy a feladatokat el tudd látni, szükséges:

• Legalább 4-6 éves JAVA fejlesztői tapasztalat
• Java 8+, Spring boot, Akka, J2EE
• NoSQL, SQL, Maven, REST, JSON
• CI/CD ismerete, SVN, GIT
• Docker, Openshift
• Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
• Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
• Linux/Unix operációs rendszer felhasználó szintű ismerete
• Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

Ezek mellett előnyt jelent, ha van:

• Full-stack fejlesztési tapasztalatod
• Kubernetes használatával kapcsolatos tapasztalatod
• Microservice-ek építésében szerzett gyakorlatod
• Angular, javascript ismereted
• Informatikai angol nyelv ismereted

Lehetőséged lesz:

• Egy összetartó, támogató csapat tagjának lenni
• Magas színvonalú és változatos szakmai feladatokat végezni
• Nyugodt körülmények között, biztonságban dolgozni